Home » Shqiperia » Elvana Gjata “qmend” me foto të reja, por ja se si ishte dikur

Elvana Gjata “qmend” me foto të reja, por ja se si ishte dikur

by Thashetheme VIP

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, ka ndërruar bukur shumë me kalimin e viteve.

Në rrjetin social Instagram, ajo ka hedhur disa foto të reja, ku me të vërtetë duket super seksi. Një ndryshim shumë i madh tek këto foto vërehet tek buzët, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të këngëtares në fjalë dhe të vëreni ndryshimet e saj ndër vite.

Burimi: indeksi online


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!