Home » Shqiperia » Elvana biznesmene, hap dyqan nusesh

Elvana biznesmene, hap dyqan nusesh

by Thashetheme VIP

elvana gjata

Përveq muzikës, këngëtarja Elvana Gjata ka filluar të merret edhe me biznes.

Lajmin e ka bërë të njohur vet ajo në rrjetin social Instagram.
‘ALTAR’ do të quhet dyqani i Elvanës, emër ky i cili më parë u keqkuptua nga mediat rozë, të cilat shkruan se këngëtarja po martohej.
Ky biznes do të hapet së shpejti dhe gjithë adhuruesit e Elvanës do të kenë mundësi të blejnë fustane në dyqanin e saj.
elvana
Burimi: 10 minuta

Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!