Home » Thashetheme » Edhe pse i arratisur, Stresi publikon këngën e re dhe thumbon policinë: Vijmë ju zhdukim prej hartës

Edhe pse i arratisur, Stresi publikon këngën e re dhe thumbon policinë: Vijmë ju zhdukim prej hartës

by Thashetheme VIP

Edhe pse ka disa ditë në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia pas protestave për Klodian Rashë, reperi Stresi nuk ka ndaluar së publikuari projekte të reja muzikore.

Madje ai vijon me sulmet e vazhdueshme derisa të vendoset drejtësia.   Këtë gjë ka bërë edhe me këngën e fundit të publikuar rreth dy orë më parë, në bashkëpunim me One T dhe Anestezion, “Gang Shit”.

Stresi ka thumbuar sërish Policinë e Shtetit, pasi e përmend disa herë në vargjet e këngës.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!