Home » Kosova » Edhe Nora Istrefi, shtatzënë me barkun jashtë

Edhe Nora Istrefi, shtatzënë me barkun jashtë

by Thashetheme VIP

nora istrefi

Është moda e viteve të fundit. Barku i grave shtatzënë nuk fshihet, ekspozohet. Sa më të mira linjat e nënës aq dhe më krenare ajo. Nora Istrefi i është bashkuar së fundmi grupit të femrave të njohura shtatzënë që pozojnë me barkun jashtë. Linjat e saj ngelen të përkryera dhe tani që këngëtarja nga Kosova ka mbërritur në muajin e nëntë. Kështu shkruan ajo vetë në profilin e saj në Instagram ku ka postuar foton. Nora dhe bashkëshorti po bëhen prindër për herë të parë. Ata presin një vajzë.

nora istrefi 1

Burimi: revista class


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!