Home » Thashetheme » Edhe njëherë Rita paraqitet sensacionale nga karantina

Edhe njëherë Rita paraqitet sensacionale nga karantina

by Thashetheme VIP

Rita Ora ka treguar edhe njëherë asetet e saj sensacionale derisa ka pasur të veshur bikine të zeza

Kosovarja është izoluar në fshatin Cotswolds rreth 200 km nga Londra dhe nga oborri i shtëpisë të cilën e ka marrë me qira ajo vazhdimisht ka postuar foto të zeza.

Në këtë vend, Rita e ka kaluar kohën prej që ka filluar pandemia e koronavirusit.

E sot, për ta shijuar diellin e këtij vendi ajo është parë në diell dhe në bikine ngjyrë të zezë.

Edhe njëherë ajo ka treguar format e saj superseksi.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!