Home » Thashetheme » E ulët, Kallashi publikon foto nudo të fanses së saj 17-vjeçare nga biseda private

E ulët, Kallashi publikon foto nudo të fanses së saj 17-vjeçare nga biseda private

by Thashetheme VIP

Një vajzë 17-vjeçare që e adhuron Kallashin nuk ka kursyer që t’ia dërgojë asaj një fotografi nudo. Por, çka ka bërë Kallashi?

E ka ruajtur bisedën me adoleshenten dhe bashkë me fotografinë e saj nudo, e ka publikuar në “Snapchat”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!