Home » Bota » E shkatërruar nga droga/ Britney Spears shijon momentet e nxehta me të dashurin

E shkatërruar nga droga/ Britney Spears shijon momentet e nxehta me të dashurin

by Thashetheme VIP

Britney Spears duket se po e kalon mjaft mirë izolimin, pasi po shijon momentet me të dashurin e saj 26-vjeçar, Sam Asghari.

Në disa foto të publikuara nga “Daily Mail” shihet çifti duke u relaksuar në pishinën e shtëpisë luksoze të këngëtares së njohur.

Ylli 38-vjeçar i popit është transformuar plotësisht pas problemeve me drogën dhe është tërhequr edhe nga muzika.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!