Home » Shqiperia » E pranon Enca: Jam e dashuruar

E pranon Enca: Jam e dashuruar

by Thashetheme VIP

Enca vazhdon të jetë e përfolur si për karrierën, ashtu edhe për jetën private.

Çdo lëvizje që ajo bën në rrjetet sociale kthehet në lajm dhe kështu ka ndodhur edhe me një postim të fundit që ka bërë

Këngëtarja nga Shqipëria, e cila aktualisht po bën xhirimet e videoklipit të ri ka befasuar me deklaratën  fundit që ka bërë.

“Jam dashuruar!”, ka shkruar sipër një fotografie që ka postuar gjatë xhirimeve, ndërsa nuk dihet nëse këtë e ka bërë sa për të tërhequr vëmendje, apo vërtet ajo tashmë e ka gjetur princin.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!