Home » Kuriozitete » E mbani mend Breanne Benson?

E mbani mend Breanne Benson?

by Thashetheme VIP

Breanne Benson eshte nje nga pornostaret me te njohura ne Hollywood dhe njekohesisht eshte me origjine shqiptare.
Pas nje pushimi te gjate ne karrieren e saj ajo do te rikthehet tani me filmat te rinjt per sa i perket filmave per te rritur.

Pornostarja shqiptare asnjehere nuk e ka mohuar faktin qe eshte bashkekombase dhe ka deklaruar shume here qe eshte shume krenare per origjinen e saj.

Breanne Benson eshte me origjine nga Tirana.

Shijoni disa nga fotot e saj me te nxehta :

thashetheme.com

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!