Home » Thashetheme » ‘E lodhur me punët e kuzhinës…’ Angela Martini befason me postimin e fundit

‘E lodhur me punët e kuzhinës…’ Angela Martini befason me postimin e fundit

by Thashetheme VIP

Martini
Angela Martini na ka treguar diçka që nuk e dinim atë.

Modelja e famshme shqiptare e martuar me miliarderin rumun ka ndarë në Instagramin e saj nëj foto provokuese.

‘E lodhur nga punët e kuzhinës.’ ka shkruar Angela krah fotos dhe më pas ka lënë të kuptohet se ishte një shaka dhe se ajo nuk ka  gatuar asnjëherë në jetën e saj.

Madje modelja ka theksuar se asnjëherë nuk do të gatuajë. Angela martini nuk ka zhgënjyer asnjëherë me postimet e saj sensuale.

Pas martesës ajo ka preferuar të qëndrojë larg modelingut.
Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!