Home » Shqiperia » E lidhur, torturuar dhe e përdhunuar! Angelina Jolie zbulon një sekret të Illuminatit!

E lidhur, torturuar dhe e përdhunuar! Angelina Jolie zbulon një sekret të Illuminatit!

by Thashetheme VIP

angelina-jolieDuket se shkurorëzimi mes Brad Pitt dhe Angelina Joliet do të nxjerrë në shesh shumë të pathëna rreth jetës private të ish-çiftit.

Pasi u shfaqen pamje ku shihet aktorja të përdor drogë, një video shokuese e Angelinas Jolie ka rrjedhur së fundi në publik.

Angelina, e cila atëbotë ishte vetëm 23 vjet, përshkruan përvojat e saj prej “ritualeve sekrete të Illuminatit”, të cilat ishin mbyllura për shoqërinë, transmeton Telegrafi.

Në vitin 1999, një burim anonim kishte filmuar fshehurazi Jolien me miqtë e ngushtë teksa përshkruan ritualet e tmerrshme që të famshmit duhet t’i nënshtrohen para se të bëhen anëtarë të kësaj shoqërie sekrete.

“Gjatë ritualit në Illuminatit, ju do të lidheni, përdhunoheni dhe torturoni prej anëtarëve të tjerë”, tha aktorja, e cila dukej e mllefosur me “shoqërinë e fshehtë”.

Ajo shpjegoi se e ka mbytur një gjarpër dhe më pas, të njëjtin e ka vizatuar në trup si pjesë e ritualit.

 

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!