Home » Thashetheme » E lidhur me modelin e njohur? Adrola Dushit i hip vetja në qejf, nxjerr fotot e nxehta

E lidhur me modelin e njohur? Adrola Dushit i hip vetja në qejf, nxjerr fotot e nxehta

by Thashetheme VIP

Kohët e fundit Adrola Dushi është mjaft aktive në rrjete sociale, ku sjell imazhe tejet joshëse.

Bukuroshja ka postuar një fotografi në Instastory, në të cilën duket në top-formë, por ka befasuar me mbishkrimin që ka vënë.

“S’kanë thënë kot, mos të hipte vetja në qejf”, ka shkruar Adrola sipër këtij imazhi të realizuar në dhomën e gjumit. Adrola është nënë e një djali, që quhet Troi.

Veç kësaj flitet se e bukura shqiptare është në një lidhje me aktorin dhe modelin Pavllo Zengo.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!