Home » Thashetheme » E keni parë Zhaden e mbuluar, por kurrë me bikini

E keni parë Zhaden e mbuluar, por kurrë me bikini

by Thashetheme VIP

Aktorja e njohur Giovana Antonelli për publikun shqiptar njihet si ‘Zhade’ nga seriali ‘Clone’

Me rolin e saj ajo ka arritur të ”rrëmbej” shumë zemra, e sot me kalimin e viteve ende po shkruhet e komentohet për të.

Giovana është aktive në rrjete sociale e poston shpesh fotografi të ndryshme, qoftë edhe nga ato fotosesionet ku shfaqet joshëse.

Mirëpo fansave u intereson se si duket ajo kur ‘kapet’ nga paparacët dhe është e veshur në bikni.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!