Home » Thashetheme » A e keni ditur se kjo aktore është bashkëshortja e Çun Lajçit?

A e keni ditur se kjo aktore është bashkëshortja e Çun Lajçit?

by Thashetheme VIP

Çun Lajçi njihet për rolet e tij dhe profesionalizmin që e tregon gjithmonë kur shfaqet përpara syrit të kamerës teksa xhirohet duke luajtur filma.

Ai, vazhdon të jetë njëri ndër aktorët më të pëlqyer nga xhenerata të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Në familjen e tij, nuk ësdhtë vetëm ai që ka shpirt artisti, edhe bashkëshortja e tij e cila në filmin ‘Azem Galica’ u nderua me rolin si nëna e Azem Galicës. Në po këtë film rol pati edhe vetë Çun Lajçi.

Për ju që se keni ditur, Çun Lajçi dhe aktorja Fatime Sefaj janë burrë e grua, ndërsa ne ju sjellim disa foto të përbashkëta të tyre, njërën kur ishin të rinjë dhe tjetrën të realizuar më vonë.

Janë po të njejtit, plot energji e dashuri.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!