Home » Thashetheme » E ka mbushur trupin me tatuazhe, por ja çka thotë Dafina për to

E ka mbushur trupin me tatuazhe, por ja çka thotë Dafina për to

by Thashetheme VIP

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara të momentit.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin e cila po vazhdon të jetë aktive me projekte e koncerte muzikore.

Krahas saj, ajo komentohet edhe për stilin e saj unik, ndërsa e veçanta është se ajo e ka të mbushur trupin me tatuazhe.

Por, në fotografinë e saj të fundit të publikuar në bikini, Dafina thotë se i dashuron tatuazhet e saj.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!