Home » Bota » E dashura e Ronaldos publikon foto provokative në shtrat

E dashura e Ronaldos publikon foto provokative në shtrat

by Thashetheme VIP

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është aktive në rrjete sociale.

Duke qenë kështu ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme ku shfaqet edhe provokuese.

Shpesh herë Georgina pozon edhe në të brendshme dhe shumicën e rasteve janë reklama të brendeve të ndryshme.

Nuk mungojnë as pozat me Ronaldon, imazhe të cilat marrin po ashtu vëmendjen.

Së fundmi Georgina ka vendosur ta ndajë një foto ku shihet e shtrirë në krevat dhe duket atraktive.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!