Home » Thashetheme » E akuzoi për “photoshop”, ja si i përgjigjet Kejvina fansit (FOTO)

E akuzoi për “photoshop”, ja si i përgjigjet Kejvina fansit (FOTO)

by Thashetheme VIP

Ajo është një nga vajzat e televizionit më të përfolura dhe më të ndjekura në rrjetet sociale. E për pasojë, si pëlqimet dhe komentet janë të shumta çdo ditë.

Ish-velina e “Xing-ut” mesa duket ka gjetur çelësin e suksesit për të mos u lodhur më me ndjekësit e sj, duke debatuar nëpër komente. Edhe pse ka disa fansa që e kritikojnë për përdorim të “photoshop”-it apo se ka bërë operacione plastike, ish-velina ka vendosur që të mos e vrasë më mendjen për to dhe nuk i kundërshton.

Në një foto të postuar së fundmi, dikush e ka akuzuar se këmbët i ka trashur me “Photoshop”, dhe Kejvina ka habitur me përgjigjen që i ka dhënë ndjekësit.

“Kofshët i ke Photoshop, sí ke aq të mëdhaja”, i shkruan një komentues, ndërkohë që modelja ia kthen: “Ok mirë”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!