Home » Thashetheme » Duke u larë në pishinë, Kejvina Kthella i ‘ngacmon’ mikun modeles shqiptare (FOTO)

Duke u larë në pishinë, Kejvina Kthella i ‘ngacmon’ mikun modeles shqiptare (FOTO)

by Thashetheme VIP

Në “Instastory”, ish-velina ka postuar një foto ku shfaqet krah një mashkulli të njohur. Është fjala për modelin dhe aktorin e njohur, Pavllo Zengo.

Ka qenë ky i fundit ai që ka postuar fillimisht foton në “Instagram”-in e tij. Në këtë foto, Kejvina qëndron e mbështetur pas trupit të tij me një shikim mjaft provokues.

Ende nuk dihet se çfarë raporti kanë dyshja e njohur. Ndërkohë kujtojmë se Kejvina tregoi që si shkak i Covid-19 është izoluar në Amerikë, pa pasur mundësi të rikthehet në Shqipëri.

Ndërkohë ditë më parë ajo është parë që ka publikuar disa foto e video krah reperit Seven Saraçi.

Ndërkohë nga ana tjetër, Pavllo është një emër që së pari është përfolur si mashkulli që është në një lidhje me modelen shqiptare, Adrola Dushi.

Por asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar se janë në një lidhje.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!