Home » Thashetheme » Dua Lipa habit me flokët dyngjyrëshe dhe veshjen e ‘çuditshme’

Dua Lipa habit me flokët dyngjyrëshe dhe veshjen e ‘çuditshme’

by Thashetheme VIP

Ajo po kalon kohë në New York me të dashurin e saj Anwar Hadid. 

Megjithatë Dua Lipa është kapur e vetmen të premten pasdite, pasi ajo ishte parë pa të dashurin gjatë një shëtitje nëpër qytetin e New York-ut.

Këngëtarja, 24 vjeçe, shfaqi stilin e saj tipik të çuditshëm ndërsa kishte të veshur një xhaketë blu me panele grafike të shtypura me tabela dhe detaje të thurrura. Ajo kombinoj pjesë lartë me një palë pantallona të zi të gjerë.

Dupa mbante një çantë lëkure me të njëjtën printim në pjesën e përparme, ndërsa tregonte thonjtë e saj ngjyrë neon jeshil.

Ylli shfaqi flokët e saj dy-ngjyrësh, të cilat aktualisht janë bionde në pjesën e përparme dhe të zeza në pjesën e prapme, duke i kapur ato lartë.

Gjatë javës, Dua mori pjesë në ditëlindjen e 23-të të kunatës së saj Bella Hadid së bashku me të dashurin e saj Anwar, modelen Gigi Hadid dhe nënë e tyre Yolanda Hadid.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!