Home » Thashetheme » Dua Lipa arrin në Kosovë, nuk tregon a do të përformojë

Dua Lipa arrin në Kosovë, nuk tregon a do të përformojë

by Thashetheme VIP

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Dua Lipa arrin në Kosovë, ajo është pritur në aeroportin e Prishtinës nga ekipi i emisionit Sonte në T7. Ajo pritet të përformojë në festivalin Sunny Hill që do të mbahet me datën 1, 2 dhe 3 gusht.

Me të mbërrirë në aeroport, Lipa ka thënë “Mirë se ju gjejë, po ndihem shumë mirë dhe e lumtur.”

Edhe pse pritet që të përforjmë, Dua Lipa ka thënë se nuk e di nëse do të përformoj.

Në pyetjen se a do të përformojë, Lipa ka thënë “Nuk e di a do të këndojë”.

Lipa është shoqëruar nga i dashuri i saj Anwar Hadid i cili shihet në foto më poshtë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!