Home » Thashetheme » Djali i hitit “Qingji i vogël” ka festuar ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite i ka mbushur

Djali i hitit “Qingji i vogël” ka festuar ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite i ka mbushur

by Thashetheme VIP

Pëllumbi, një emër i njohur i skenës Me zërin e tij të veçantë, Pëllumb Hajdari rrëmbeu zemrat e të vegjëlve. “Qingji” është kënga e preferuar e fëmijëve, e cila interpretohet me shumë dashuri nga Pëllumbi apo siç njihet “Sherri i vogël”. Kënga që u publikua para tetë vjetësh tani ka mbi 201 milionë klikime në kanalin YouTube

Ai njihet edhe për këngë të tjera si “Sherri i vogël”, “Qeni”, “Stili travollta”, “Rokoko”, e disa të tjera, ku veçohet paraqitja e tij në videoklipe. Duket një fëmijë energjik dhe shumë rebel dhe klipet e këngëve kanë skena shumë interesante. U bënë mbi 10 vite që nga debutimi i tij me këngë për fëmijë dhe tani ai sot feston ditëlindjen e 18-të.

Këtë vit ai kreu shkollën e mesme.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!