Home » Thashetheme » Divorci nga bashkëshorti dhe problemet me policinë, Rudina Dembacaj përfundon në spital: Kafja e…

Divorci nga bashkëshorti dhe problemet me policinë, Rudina Dembacaj përfundon në spital: Kafja e…

by Thashetheme VIP

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, ka përfunduar në spital. Ka qenë vetë Rudina që ka postuar disa fotografi në “Instastory”, ku tregon se është duke marrë serum apo siç e quan ajo “kafja e mëngjesit”.

Moderatorja nuk ka zbuluar se çfarë problemi shëndetësor ka, por ndoshta ka të bëjë lodhja apo edhe ndonjë gjendje gripale.

Kujtojmë se së fundi, Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, Aleksi, me të cilën ka një vajzë. Gjithashtu u përfol se ajo është në një lidhje dashurie me ish-deputetin, Mark Frroku.

Prej pak javësh, aktorja e njohur i është futur edhe rrugës së biznesit, pasi tashmë është nën drejtimin e një restoranti që ishte në pronësi të ish-deputetit.

Ndërkohë pak ditë më parë, ajo është fotografuar duke biseduar me një police, ku më pas u shfaq edhe duke zbritur nga makina e saj e shtrenjtë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!