Home » Kuriozitete » Dikur të mbipopulluara, sot të boshatisur/ Njihuni me qytetet fantazmë (FOTO)

Dikur të mbipopulluara, sot të boshatisur/ Njihuni me qytetet fantazmë (FOTO)

by Thashetheme VIP

Imagjinoni se si do të dukej bota nëse papritmas njerëzit do të ishin zhdukur. Nëse nuk mund ta bëni një gjë e tillë, atëherë shikoni fotografitë në vazhdim.

Nga Italia në Namibi, nga Kili në Shtetet e Bashkuara janë të shumta qytetet e braktisura, që sot bëjnë kurioz shumë turistë dhe frymëzojnë regjisorët e filmave.

Këto fotografi të rrëqethin me pamjen e tyre që njëkohësisht është edhe e bukur edhe frikësuese.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!