Home » Bota » DiCaprios i kërkohet të heqë dorë nga një rol filmik

DiCaprios i kërkohet të heqë dorë nga një rol filmik

by Thashetheme VIP

leonardo di caprio

Raportohet se yllit hollivudian Leonardo DiCaprio, i është kërkuar nga e veja e Steve Jobs të mos pranonte të luante në biografinë e bashkëshortit të saj.

Laurene Powell Jobs, e cila ka qënë totalisht kundra këtij projekti, thuhet se ka kontaktuar aktorin Leonardo DiCaprio dhe Christian Bale dhe ju ka kërkuar atyre të mos pranojnë rolet e ofruara për këtë film.

Për vite me radhë Laurene është përpjekur ta ndalojë edhe realizimin e këtij filmi por gjithsesi, tani gjërat kanë marrë rrjedhën e tyre dhe roli i Jobs më në fund është pranuar nga Michael Fassbender.

Ky i fundit ka deklaruar se është ndjerë shumë nervoz duke luajtur rolin e biznesmenit amerikan.

Burimi: telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!