Home » Thashetheme » Dhurata e “injoron” keq Encën

Dhurata e “injoron” keq Encën

by Thashetheme VIP

enca dhurataMania për të përdorur opsionin më të ri në Instagram ajo e videos Live, i ka kapluar dhe vipat tanë.

Dhurata Dora është një nga këngëtaret e famshme e cila e ka përdorur disa herë live-n, ku iu është përgjigjur pyetjeve të fansave të shumtë.

Por në videon e fundit live fansat kanë parë një koment të Encës: “Bëhu e gjallë”, dhe këngëtarja kosovare nuk i është përgjigjur fare mikes së saj.

Nuk dihet arsyeja e këtij veprimi, mbase Dhurata nuk e ka parë fare komentin, edhe pse vështirë ta thuash këtë gjë, ose diçka ka ndodhur mes të dyjave.

Ngelet për tu zbuluar në të ardhmen

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!