Home » Thashetheme » Dhimbje e madhe/ LeBron James shpërthen në lot kur mëson për vdekjen e Kobe Bryant (FOTO)

Dhimbje e madhe/ LeBron James shpërthen në lot kur mëson për vdekjen e Kobe Bryant (FOTO)

by Thashetheme VIP

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant u shua në moshën 41-vjeçare pas një aksidenti me helikopter në Los Angeles

Ky lajm tronditi gjithë botën e basketbollit dhe shumë rëndë e ka përjetuar edhe LeBron James, i cili ishte mjaft i afërt me Bryant.

Në disa pamje të publikuara, James shihet duke qarë pasi zbret nga aeroplani i skuadrës së LA Lakers.

Dhimbje e madhe për yllin, kur mësoi se miku i tij u nda nga jeta tragjikisht.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!