Home » Thashetheme » “Dhe rrjeti u dogj”, Aurela Hoxha super “hot” me bikinit e vogla (FOTO)

“Dhe rrjeti u dogj”, Aurela Hoxha super “hot” me bikinit e vogla (FOTO)

by Thashetheme VIP

Aurela Hoxha është një nga modelet më aktive në rrjetin social “Instagram”, aty ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe ajo personale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një palë bikini të vogla të zeza, duke tërhequr kështu vëmendjen e të gjithëve.

Ndërkohë në kokë mban një kapele të vogël të zezë si dhe për këmbët ka zgjedhur një palë shapka me pak tako. Për të thyer ngjyrën e zezë, Aurela ka menduar që të marrë një çantë shumë të vogël, rozë.

Duhet pranuar se me këto poza, Hoxha shfaqet mjaft elegante dhe seksi, duke e djegur kështu rrjetin


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!