Home » Kosova » Deputetja Blerta Deliu – Kodra realizon foto-sesion

Deputetja Blerta Deliu – Kodra realizon foto-sesion

by Thashetheme VIP

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, që me profesion ka qenë edhe aktore Blerta Deliu – Kodra, ka realizuar këto ditë një foto sesion të fotografi Avni Selmani

Blerta, e cila para se të bëhej deputete kishte edhe një mori rolesh të luajtura në film dhe teatër, kësaj radhe ka zgjedhur që të tregoj atë anën e saj të bukur.

Në këto foto ajo vjen më serioze.

Për më shumë shikojeni vet fotot.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!