Home » Thashetheme » Deni Doku rikthehet në rrjetet sociale pas aksidentit tragjik, ja çfarë shkruan për miken që humbi jetën (FOTO)

Deni Doku rikthehet në rrjetet sociale pas aksidentit tragjik, ja çfarë shkruan për miken që humbi jetën (FOTO)

by Thashetheme VIP

Deni Doku, vajza 19-vjeçare që po drejtonte automjetin tip “Smart” pas përplasjes së të cilit humbi jetën mikesha e saj, është rikthyer në rrjetet sociale me një mesazh prekës.

Ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shihet duke shfletuar një album ku ruan kujtimet me 22-vjeçaren Alida Spahiu.

“Të ndieja tepër. Ti ishe gjëja e parë që e dija që do të kisha gjithë jetën afër. S’do të ketë çast që që s’do të mendoj zemra ime. Dhe do të ndije derisa të kem frymë”, shkruan e pikëlluar Deni Doku.

Ngjarja tragjike ndodhi mbrëmjen e 5 dhjetorit në rrugën “Demokracia” në Kamzë, ku 22-vjeçarja ndërroi jetë në spital si pasojë e plagëve të marra


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!