Home » Thashetheme » Demi Rose bëhet seksi si Sheherzadja

Demi Rose bëhet seksi si Sheherzadja

by Thashetheme VIP

Demi Rose ka shpërndarë foto në rrjetet sociale me bikine ari dhe e veshur si një valltare arabe për festivalin “Burning Man”

Demi është siguruar që të vërehet në këtë festival që mbahet në Nevada të SHBA-së.

Ajo në këto foto është dukur tepër seksi në Instagram.

“Djegia e ime e parë. Ka qenë gjithmonë ëndërr e imja që kemi ardhur këtu”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!