Home » Bota » Dalin pamjet/ Si u turpëruan njerëzit me blerjet gjatë shpërthimit të koronavirusit (FOTO)

Dalin pamjet/ Si u turpëruan njerëzit me blerjet gjatë shpërthimit të koronavirusit (FOTO)

by Thashetheme VIP

Disa njerëz po reagojnë ndaj koronavirusit në një mënyrë të pjekur dhe të përgjegjshme, ndërsa disa të tjerë po bëjnë blerje të çmendura, duke përhapur edhe panik

Ata kanë marrë gjithçka, madje me dhunë, duke mos lënë asgjë për të blerë për të gjithë të tjerët.

Veç kësaj, ata nuk janë treguar të kujdesshëm për të ruajtur distancën. Më poshtë po ju tregojmë disa prej tyre, të cilët janë përleshur edhe për letra higjienike.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!