Home » Shqiperia » Dalin pamjet, momenti kur “zhvishet” e bukura e Tropojës

Dalin pamjet, momenti kur “zhvishet” e bukura e Tropojës

by Thashetheme VIP

Në fund të janarit, në Pallatin e Kongreseve do të jepet filmi i shumëpritur e më i komentuari “I Love Tropoja”.

Në këtë film luajnë aktorët më të mirë në vend dhe një prej tyre është e bukura e Tropojës, Arjola Demiri.

Ermali ka publikuar një pjesë të shkurtër nga filmi, ku Arjola shfaqet duke u zhveshur. “Kur i thua të ‘zhvishet nga komplekset”, shkruan Ermali, duke na shtuar edhe më shumë kuriozitetin çfarë do ndodhë në film.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!