Home » Kosova » Dafina Zeqiri ia tregon gjoksin Getinjos

Dafina Zeqiri ia tregon gjoksin Getinjos

by Thashetheme VIP

dafina zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri do të vij së shpejti me një këngë në bashkëpunim me Getinjon. Videoklipi pritet që të jetë më i nxehti që këngëtarja ka realizuar deri më sot.

Kjo shihet edhe në këtë fotografi e cila është publikuar në rrjetet sociale ku Dafina është zhveshur lartë dhe ka bashkuar gjoksin e saj me të Getinjos. Klipi do të dal së shpejti dhe do të na tregoj më shumë rreth skenave tjera.

Burimi: zeri.info


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!