Home » Kosova » Dafina Zeqiri dëshiron të martohet me…

Dafina Zeqiri dëshiron të martohet me…

by Thashetheme VIP

dafina zeqiri

Bukuria e Mario Rodriguez  që është modeli me famë botërore po arrin që ta ‘çmend’ këngëtaren Dafina Zeqiri.

Kjo e fundit ka postuar një fotografi të tij në Instagram dhe sipas mbishkrimit që ia ka lënë ka thënë se dëshiron që të martohet me të.

Dafina ka marrë edhe komente nga fansat e saj të cilët i thoshin se përshtaten si çift.

mario

Burimi: indeksi online


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!