Home » Kuriozitete » Dafina s’po ndalet: Filmon të pasmet dhe videon e publikon në Instagram

Dafina s’po ndalet: Filmon të pasmet dhe videon e publikon në Instagram

by Thashetheme VIP

Dafina Zeqiri është njëra nga femrat më atraktive të estradës.

Ndonëse është aktive në rrjete sociale këngëtarja 29 vjeçare nuk ndalet së publikuari imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net

Në imazhin e fundit të postuar me ndjekësit ajo tregon se është duke u relaksuar e cila në fokus ka vënë të pasmet atraktive.

Daffye shfaqet tejet provokuese teksa e ka filmuar veten dhe zbuloi më shumë se ç’duhet për afro 1 milion ndjekësit e saj.

“A don love?”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo në duet me reperin nga Shqipëria, Noizy ku ky i fundit e shau në një këngë para disa viteve.

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!