Home » Thashetheme » Dafina e tepron sërish, vetëm në të brendshme në koncert

Dafina e tepron sërish, vetëm në të brendshme në koncert

by Thashetheme VIP

Pavarësisht kritikave të shpeshta, këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po “përmirësohet”.

Këngëtarja kohët e fundit ia ka shpeshtuar provokokimet, jo vetëm në videoklipe por në çdo paraqitje, ku shpesh veshja e saj po konsiderohet si e tepruar dhe provokative.

Kështu ka bërë edhe në një koncert të mbajtur këto ditë, ku Dafina në skenë ka dal vetëm në të brendshme, ndërsa në pjesën e sipërme ka veshur një pallto.

Për më shumë shihni videon:


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!