Home » Kuriozitete » Çmenduri! Djali përdhunon qenin e shtëpisë, videon ia nis të dashurës

Çmenduri! Djali përdhunon qenin e shtëpisë, videon ia nis të dashurës

by Thashetheme VIP

Një akt i çmendur ka ndodhur në Brisbane në prag të Krishtlindjeve në 2016.

Një 26-vjeçar, i punësuar si menaxher i një dyqani, ka filmuar veten duke bërë seks me qenin e tij të quajtur Chilly George dhe videot ia dërgoi të dashurës së tij.

Ajo heshti për një vit dhe vazhdoi lidhjen, derisa u bind që t’i dorëzonte në polici.

Ndërkohë, Craig David Stern ka pranuar të ketë kryerë marrëdhënie seksuale me qenin 10-vjeçar të familjes së tij dhe dërgimin e videove në inoksin e të dashurës.

I riu u deklarua fajtor pasi ka detyruar qenin për të bërë seks.

Policia e Queensland pastaj bastisi shtëpinë e Stern, i cili punonte në Lincraft dhe gjeti 700 video të kafshëve në kompjuterin e tij.

Gjyqtari Uilliam Everson vendosi kundër burgosjes së Stern dhe lëshoi ​​një urdhër prove trevjeçar.

“Shkalla në të cilën ju shprehni veten seksualisht përmes një fetish të papërshtatshëm sipas mendimit tim, garanton një urdhër të gjatë provës për të trajtuar shkaqet themelore të ofendimit tuaj”, tha gjykatësi Everson.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!