Home » Thashetheme » Çmendet Nicki Minaj, poston fotot erotike me burrin (FOTOT)

Çmendet Nicki Minaj, poston fotot erotike me burrin (FOTOT)

by Thashetheme VIP

Këngëtarja amerikane Nicki Minaj i shtoi së fundmi një tjetër foto provokuese albumit të saj me bashkëshortin Kenneth Petty teksa me shaka tregonte të pasmet e saj të mëdha në pamje.

Nicki Minaj dukej shumë intime në imazhin sugjestionues me reperin 41 vjeçar Petty, me të cilin është martuar në tetor, me të cilën shkaktoi mjaft zhurmë me 110milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Sirena seksi mbante veshur një palë xhinse rozë, një xhaketë me push dhe këpucë me taka Burberry teksa vendoste të pasmet e saj në mesin e të dashurit.

Por jo të gjithë fansat e aprovuan imazhin.

“Të lutem hiqe këtë”, shkruante një prej tyre. Po ashtu dhe të tjerë shkruanin “Hiqe sa më shpejt” “Si e kaluat Shën Valentinin, a mund te ecësh tani?”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!