Home » Shqiperia » Çiljeta nga para, pas dhe në profil – me bikini

Çiljeta nga para, pas dhe në profil – me bikini

by Thashetheme VIP

ciljeta

Çiljeta Xhilaga duket se më në fund ka gjetur kohë për ta shijuar plazhin. Këtë moment relaksi, ajo ka preferuar ta ndajë me fansat e saj duke publikuar disa fotografi me bikini.

“Plazhiste në fund sezoni. Edhe pse gjithmonë më ka pëlqyer plazhi pa njerëz shumë”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj.

ciljeta 1

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!