Home » Thashetheme » Cilët janë miqtë e ngushtë të Bleonës?

Cilët janë miqtë e ngushtë të Bleonës?

by Thashetheme VIP

Gjatë eventit në Prishtinë këngëtarja Bleona Qereti nuk pushon së publikuari foto me miqtë e saj artistë.

Por fotoja më e fundit duket të jetë disi më speciale se të tjerat. Ajo ka pozuar së bashku me këngëtarët Sinan Hoxha dhe Rozana të cilët i konsideron si miqtë e saj më të mirë.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!