Home » Shqiperia » Cila ishte marrëdhënia e dikurshme e Ledrit dhe Dua Lipës, të vërtetën e zbulon nëna e reperit

Cila ishte marrëdhënia e dikurshme e Ledrit dhe Dua Lipës, të vërtetën e zbulon nëna e reperit

by Thashetheme VIP

Përpara se Dua Lipa të fillonte karrierën si këngëtare, thuhej se ajo dhe Ledri Vula ishin në një lidhje romantike. Pas kaq shumë vitesh, Ledri dhe Dua kanë një marrëdhënie të mirë shoqërore dhe jo vetëm reperi, por edhe familjarët e tij e mbështesin gjithmonë këngëtaren shqiptare.

Ditën e djeshme, ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj, për t’i ‘mbyllur gojën’ të gjithë atyre që thonin se ajo editonte fotot e saj.

Shumë miq dhe kolegë të Duas komentuan pozitivisht në postimin e saj. Ndër to lexohej dhe komenti i Xheraldinës, mamasë së Ledrit.

“Ke qenë e bukur që kur ke qenë 1 vjeç”, ka shkruar ajo. Por kishte nga ata fansat të huaj që nuk e besuan mamin e Ledrit që e njihte që prej moshës 1 vjeçare. Xheraldina ka një përgjigje për të, por kështu na tregoi se përpos fjalëve për lidhjen e shumëpërfolur për Ledrin dhe Dua, dyshja kanë qenë komshinj dhe ne nuk e kemi ditur.

“Ne kemi qenë komshinj dhe po, unë e kam parë mamanë e saj shtatzënë, e kam parë kur ka lindur, kështu që ju mund të vazhdoni të urreni një person që xhelozoni. Nuk kam ndërmend të diskutojë për dikë që është e bukur brenda dhe jashtë”


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!