Home » Kuriozitete » Çifti që jeton në një super jaht

Çifti që jeton në një super jaht

by Thashetheme VIP

Një çift blogerësh kanë incizuar brendësinë e jahtit luksoz të tyre, në një përpjekje për të treguar se si është të jetosh në të.

Enterieri i jahtit është unik për sa i përket dizajnimit, si dhe klasifikimit të tij.

Në jaht vërehen vendet e posaçme për ushqim, për qëndrim, fjetje e aktivitete të tjera të rëndësishme.

Për të kuptuar më shumë, ndiqni videon më poshtë.

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!