Home » Bota » Çifti i njohur i jep fund lidhjes dy vjeçare

Çifti i njohur i jep fund lidhjes dy vjeçare

by Thashetheme VIP

Çifti i njohur i shou-bizit, Chris Martin dhe Dakota Johnson i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dy vjeçare.

Rokeri i grupit të njohur ‘Coldplay’ besohet të ju ketë thënë shokëve të tij muajin e kaluar që është ndarë aktorja amerikane.

“Ata ishin duke folur për martesë por tani ata kanë vendosur t’i ndajnë rrugët.”, thotë një burim për ‘The Sun’.

Ndarja e tyre ishte e befasishme pasi që ata në paraqitjet e tyre dukeshin shumë të lumtur.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!