Home » Shqiperia » Çfarë po kurdis?/ Lediana paralajmëron fansat për projektin e saj të ëndrrave

Çfarë po kurdis?/ Lediana paralajmëron fansat për projektin e saj të ëndrrave

by Thashetheme VIP

Lediana është një nga konkurrentët më të ndjekura në Përputhen. Ajo është afër finalizimit të dashurisë së saj  me Mevlanin. Ditën e sotme gjatë një bashkëbisedimi me fansat Lediana ka treguar një nga ëndrrat e saj të fëmijërisë.

“Çfarë po sjell”, e pyet një nga fansat ndërsa konkurrentja i përgjigjet: “Një projekt që e kam menduar që e vogël ta realizoj dhe jam shumë e lumtur që shumë shpejt do ta ndaj me ju”.

Mesa duket ajo nuk ka dashur të japë më tepër detaje, por në sfond ka vendosur një foto ku shkruhet ‘Lediana Beuty’ që nënkupton se ky projekt ka të bëjë me bukurinë. Ndoshta ajo do të krijojë një brend të saj të make-up apo kujdesit për fytyrën Të gjitha këto mbeten aludime por mesa duket duhet të presim dhe pak për të kuptuar se çfarë ka në mend Lediana.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!