Home » Thashetheme » Çfarë fshihet pas filmave të famshëm? Shihni si realizohen rolet ikonike

Çfarë fshihet pas filmave të famshëm? Shihni si realizohen rolet ikonike

by Thashetheme VIP

Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtëzakonshme dhe transformimet befasuese të aktorëve për role të caktuara dhe do të bindemi.

Për të mos folur se sa mund shkon për realizimin e karaktereve fantastiko-shkencore. Gazeta SHQIP ka sjellë disa prej filmave kryesorë ku transformimet janë mahnitëse. Hidhini një sy.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!