Home » Thashetheme » Çdo ditë e më “hot”, nëna e Rita Orës vjen me pozë joshëse

Çdo ditë e më “hot”, nëna e Rita Orës vjen me pozë joshëse

by Thashetheme VIP

Nëna e Rita Orës, Vera vazhdon të jetë mjaft aktive në paraqitjet e saj publike.

Ajo me krenari pozon para aparatit, duke vënë në pah format trupore në formë të mirë edhe në moshën 53 vjeçare.

Vera Sahatçiu Ora e cila me profesion është psikiatre është e martuar me Besnik Sahatçiun me të cilin kanë tre fëmijë, Ritën, Donin dhe Elenën.

Vajza e saj Rita gëzon famë të madhe ndërkombëtare me muzikën e saj.

Kujtojmë që Vera ndiqet nga më shumë se 60 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!