Home » Kosova » Capital T, aferë me Vildane Zenelin?

Capital T, aferë me Vildane Zenelin?

by Thashetheme VIP

vildane zeneli

Duket se ardhmja e Vildane Zenelit në Prishtinë ka aktivizuar meshkujt e estradës tonë.

Dhe në një fotografi që është publikuar në faqen zyrtare të DuplexClub, shihet Capital T fare pranë Vildane Zenelit, seks bombës shqiptare që di të trondisë gjithë popullatën e gjerë me fotografitë që ajo publikon.

Aty nuk mungon as fotografi Endrit Mertiri dhe bukuroshja nga Tirana, Dorina Gegici, teksa ata i shoqëron për një foto pronari i Duplex, Kushtrim Hoxha, transmeton Telegrafi.

Capital T në këtë foto shihet mjaft i shqetësuar, teksa Vildania tejet emotive që gjendet në foto me reperin e njohur.

Capital T ka kohë që ka treguar se është ‘single’ teksa nuk dihet nëse ai vërtet është në lidhje me Vildanen, sepse prej tyre s’ka pasur ndonjë konfirmim zyrtar.

1

Burimi: telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!