Home » Thashetheme » “Ça ka Spiderman-i më shumë”, rënia epike e Alesias në pishinë

“Ça ka Spiderman-i më shumë”, rënia epike e Alesias në pishinë

by Thashetheme VIP

E sheh veten shumë të gjatë. Por, Alesia Bami dështoi kur mendoi se dora e saj është aq e gjatë sa të arrijë tiganin në një sfidë në pishinë.

E kur bëhet fjalë për një gjë të tillë, padyshim që nuk do të mungonte rënia me bark në ujë, e cila shpeshherë duket qesharake në sytë e të tjerëve.

Për fat të mirë, Alesias nuk i ndodhi asgjë pasi ra me stomak. Madje, duke qeshur, ajo këtë gjë e shpërndau në Instagram.

“Kur ke sigurinë e madhe qe ti patjetër do i biesh tiganit sepse e ke dorën “ 2 metra “ hidhesh me km larg dhe bie me bark 😂😂😂 #funnymoments”, shkruan brunja simpatike.

Duhet thënë se velina seksi duket në superformë para së të nis pushimet e gjata verore.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!