Home » Sport » Bundesligë/ Ja si u plas në tokë trajneri nga futbollisti

Bundesligë/ Ja si u plas në tokë trajneri nga futbollisti

by Thashetheme VIP

Një episod i pazakontë ndodhi në ndeshjen e Bundesligës Frieburg-Eintracht Frankfurt 1-0. Në minutën e 6-të shtesë, futbollisti i Eintrachtit, David Abraham, në përpjekje për të shfrytëzuar sekondat e fundit të ndeshjes për një tjetër sulm, goditi me shpatull duke e plasur në tokë trajnerin e Frieburfut, Streich.

Reagimi i pankinës së skuadrës vendase që i menjëhershëm as sa nisi një sherr masiv në fushë.

Pas këtij episodi arbitri i ndeshjes ndëshkoi me karton të kuq argjentinasin dhe një futbollist të stolit vendës.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!