Home » Thashetheme » Britanikët s’presin Halloween, “shthurja” nis një natë para

Britanikët s’presin Halloween, “shthurja” nis një natë para

by Thashetheme VIP

Studentët në Leeds nuk pritën të vijë mbrëmja e frikshme për të dalë dhe festuar me kostumet e tyre, por kanë pushtuar klubet e natës dhe rrugët e disa qyteteve prej mbrëmjes së kaluar.

Studentët në Leeds filluan festën e Halloween mbrëmjen e kaluar, duke zhvilluar edhe “Vrapin Otley”, që parashikon ndalesa në 18 pube të ndryshme përgjatë rrugës për në qendër ku edhe festa mori dimensione të ndryshme.

Disa studentë shijuan festimin drithërues me kostume të frikshme, ndërsa të tjerë zgjodhën të (zh)vishen sa më seksi, duke sfiduar edhe reshjet e shiut.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!